DOŚWIADCZENIE I PASJA
SILNA STRATEGIA
INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA
STABILNY PARTNER W BIZNESIEDziałamy na rynku od końca lat dziewięćdziesiątych, a sprzedaż produktów nieustannie rozwijamy zarówno na polskim, jak i na ogólnoświatowych rynkach. Od ponad 30 lat zdobywamy doświadczenie, dzięki któremu możemy niezmiennie oferować Państwu produkty na najwyższym poziomie. Od samego początku naszej działalności rozwijamy się w oparciu o wartości rodzinne i ta idea przyświeca nam do dziś.Nasza misja to Państwa satysfakcja – z wyboru produktów najwyższej jakości, powstałych w oparciu o sprawdzone technologie, spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa i produkowanych z poszanowaniem środowiska naturalnego. Wytwarzanie naszych produktów zaczynamy od najdrobniejszego detalu, co pozwala nam na pełną kontrolę każdego etapu produkcji. Wszystko to w trosce o Państwa bezpieczeństwo i komfort użytkowania naszych produktów.


Siła i przewaga drzemią w naszym kapitale – zarówno tym finansowym, w 100 % polskim, jak również kapitale ludzkim, eksperckiej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu. Dzięki naszemu Zespołowi mamy pewność, że oddając Państwu w użytkowanie produkty marki OMAN powierzamy Państwu produkty najwyższej jakości tworzone z pasją, zaangażowaniem i wyobraźnią, dopracowane w najmniejszym nawet szczególe.Obecność produktów marki OMAN na kilkudziesięciu rynkach jest dla nas niezbitym dowodem, że JAKOŚĆ i BEZPIECZEŃSTWO to również dla naszych Klientów wartości nadrzędne. Również i Państwa zapraszamy do stale rosnącego grona naszych Partnerów w biznesie!

ZOSTAŃ NASZYM KLIENTEM
Skontaktuj się z dedykowanym dla Ciebie opiekunem

HISTORIA DZIAŁALNOŚCI FIRMY

Powstanie rodzinnego przydomowego warsztatu produkcyjnego.

Zakup oraz modernizacja obiektu produkcyjnego przy ul. Zamkowej w Raciborzu.

Otwarcie pierwszego w regionie samoobsługowego sklepu budowlanego oferującego min. produkty marki OMAN.

Powódź Tysiąclecia - Ogromne zniszczenia uniemożliwiające dalszą produkcję. Późniejsza odbudowa zdolności produkcyjnych.

Zakup oraz przenosiny fabryki z zakładu produkcyjnego w Raciborzu do Pawłowa koło Raciborza.

Zakup oraz unowocześnienie tartaku w Rogalicach koło Kluczborka.

– obecnie – Stabilny oraz zrównoważony rozwój produktów i przedsiębiorstwa poprzez stałe inwestycje w park maszynowy, technologię oraz kapitał ludzki.

TEGO NIE MAJĄ INNI


WYRÓŻNIA NAS PROCES PRODUKCYJNY OD PODSTAW

Produkujemy bezodpadowo dzięki
naszemu systemowi kontroli
procesu produkcji

Wszystkie nasze produkty
są produkowane z drewna
z certyfikatem FSC ®

Produkowane przez nas elementy plastikowe
produktów są bezpieczne dla zdrowia
Bezpieczeństwo potwierdzone badaniami

Tworzymy produkty, które przyczyniają się
do poprawy jakości powietrza

PROJEKTY UE
TYTUŁ PROJEKTU:

„Inwestycja w Środki Trwałe w celu złagodzenia trudności w prowadzeniu wymiany handlowej ze Zjednoczonym Królestwem po jego wystąpieniu z UE”

CEL PROJEKTU:

zniwelowanie negatywnych skutków BREXIT

PLANOWANE EFEKTY PROJEKTU:

wprowadzenie do oferty przedsiębiorstwa nowego produktu - pelletu w celu złagodzenia wzrostu koszów wymiany handlowej ze Zjednoczonym Królestwem po jego wystąpieniu z UE.

CAŁKOWITA WARTOŚĆ PROJEKTU: 988 154,00 €

KWOTA DOFINANSOWANIA PROJEKTU: 494 077,00 €


INFORMACJA O WYNIKU POSTĘPOWANIA OFERTOWEGO NA:1. Zakup, dostawa, instalacja i uruchomienie linii do produkcji pelletu z biomasy mokrej (urządzenie nowe, rok produkcji 2023)

2. Zakup, dostawa, instalacja i uruchomienie linii do produkcji pelletu z biomasy suchej (urządzenie nowe, rok produkcji 2023)

Rozstrzygnięcie

Została wybrana oferta:

BRIKOL SP. Z O.O.
KOŁDOWO 72 C
77-300 CZŁUCHÓW
NIP: 843 162 56 54

1. linia do produkcji pelletu z biomasy mokrej – netto 2.740.800,00 PLN
2. linia do produkcji pelletu z biomasy suchej – netto 2 000 000,00 PLN